Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
poniedziałek 22.04.2024 g. 20:15 | Błonianka Błonie |
22.04.2024 g. 20:15
-- |
PKS Radość |
poniedziałek 22.04.2024 g. 20:30 | MOSiR Ząbki |
22.04.2024 g. 20:30
-- |
Advit Wiązowna |
poniedziałek 22.04.2024 g. 21:40 | Polonia Warszawa |
22.04.2024 g. 21:40
-- |
Wicher Kobyłka |
wtorek 23.04.2024 g. 20:45 | Józefovia |
23.04.2024 g. 20:45
-- |
Wilga Garwolin |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
poniedziałek 29.04.2024 g. 21:00 | Wilga Garwolin |
29.04.2024 g. 21:00
-- |
Hutnik Warszawa |
poniedziałek 29.04.2024 g. 20:30 | Wicher Kobyłka |
29.04.2024 g. 20:30
-- |
Józefovia |
poniedziałek 29.04.2024 g. 20:00 | Advit Wiązowna |
29.04.2024 g. 20:00
-- |
Polonia Warszawa |
poniedziałek 29.04.2024 g. 20:15 | Błonianka Błonie |
29.04.2024 g. 20:15
-- |
MOSiR Ząbki |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
poniedziałek 06.05.2024 g. 20:30 | MOSiR Ząbki |
06.05.2024 g. 20:30
-- |
PKS Radość |
poniedziałek 06.05.2024 g. 21:40 | Polonia Warszawa |
06.05.2024 g. 21:40
-- |
Błonianka Błonie |
poniedziałek 06.05.2024 g. 20:45 | Józefovia |
06.05.2024 g. 20:45
-- |
Advit Wiązowna |
poniedziałek 06.05.2024 g. 21:30 | Hutnik Warszawa |
06.05.2024 g. 21:30
-- |
Wicher Kobyłka |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
poniedziałek 13.05.2024 g. 20:15 | PKS Radość |
13.05.2024 g. 20:15
-- |
Wilga Garwolin |
wtorek 14.05.2024 g. 20:00 | Advit Wiązowna |
14.05.2024 g. 20:00
-- |
Hutnik Warszawa |
poniedziałek 13.05.2024 g. 20:15 | Błonianka Błonie |
13.05.2024 g. 20:15
-- |
Józefovia |
poniedziałek 13.05.2024 g. 20:30 | MOSiR Ząbki |
13.05.2024 g. 20:30
-- |
Polonia Warszawa |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
poniedziałek 20.05.2024 g. 21:40 | Polonia Warszawa |
20.05.2024 g. 21:40
-- |
PKS Radość |
wtorek 21.05.2024 g. 20:45 | Józefovia |
21.05.2024 g. 20:45
-- |
MOSiR Ząbki |
poniedziałek 20.05.2024 g. 21:30 | Hutnik Warszawa |
20.05.2024 g. 21:30
-- |
Błonianka Błonie |
poniedziałek 20.05.2024 g. 20:30 | Wicher Kobyłka |
20.05.2024 g. 20:30
-- |
Wilga Garwolin |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
poniedziałek 27.05.2024 g. 20:15 | PKS Radość |
27.05.2024 g. 20:15
-- |
Wicher Kobyłka |
wtorek 28.05.2024 g. 20:00 | Advit Wiązowna |
28.05.2024 g. 20:00
-- |
Wilga Garwolin |
poniedziałek 27.05.2024 g. 20:30 | MOSiR Ząbki |
27.05.2024 g. 20:30
-- |
Hutnik Warszawa |
poniedziałek 27.05.2024 g. 21:40 | Polonia Warszawa |
27.05.2024 g. 21:40
-- |
Józefovia |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
wtorek 04.06.2024 g. 20:45 | Józefovia |
04.06.2024 g. 20:45
-- |
PKS Radość |
poniedziałek 03.06.2024 g. 21:30 | Hutnik Warszawa |
03.06.2024 g. 21:30
-- |
Polonia Warszawa |
poniedziałek 03.06.2024 g. 21:00 | Wilga Garwolin |
03.06.2024 g. 21:00
-- |
Błonianka Błonie |
poniedziałek 03.06.2024 g. 20:30 | Wicher Kobyłka |
03.06.2024 g. 20:30
-- |
Advit Wiązowna |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
poniedziałek 10.06.2024 g. 20:15 | PKS Radość |
10.06.2024 g. 20:15
-- |
Advit Wiązowna |
poniedziałek 10.06.2024 g. 20:15 | Błonianka Błonie |
10.06.2024 g. 20:15
-- |
Wicher Kobyłka |
poniedziałek 10.06.2024 g. 21:00 | Wilga Garwolin |
10.06.2024 g. 21:00
-- |
MOSiR Ząbki |
wtorek 11.06.2024 g. 20:45 | Józefovia |
11.06.2024 g. 20:45
-- |
Hutnik Warszawa |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
poniedziałek 17.06.2024 g. 21:30 | Hutnik Warszawa |
17.06.2024 g. 21:30
-- |
PKS Radość |
poniedziałek 17.06.2024 g. 21:00 | Wilga Garwolin |
17.06.2024 g. 21:00
-- |
Polonia Warszawa |
poniedziałek 17.06.2024 g. 20:30 | Wicher Kobyłka |
17.06.2024 g. 20:30
-- |
MOSiR Ząbki |
wtorek 18.06.2024 g. 20:00 | Advit Wiązowna |
18.06.2024 g. 20:00
-- |
Błonianka Błonie |
* Więcej informacji o meczu po kliknięciu w wynik.
Drużyna | Pkt | W-R-P | G+ | G- | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Błonianka Błonie | 0 | 0-0 -0 | 0 | 0 |
2 | Advit Wiązowna | 0 | 0-0 -0 | 0 | 0 |
3 | Hutnik Warszawa | 0 | 0-0 -0 | 0 | 0 |
4 | Polonia Warszawa | 0 | 0-0 -0 | 0 | 0 |
5 | PKS Radość | 0 | 0-0 -0 | 0 | 0 |
6 | Wicher Kobyłka | 0 | 0-0 -0 | 0 | 0 |
7 | Wilga Garwolin | 0 | 0-0 -0 | 0 | 0 |
8 | MOSiR Ząbki | 0 | 0-0 -0 | 0 | 0 |
9 | Józefovia | 0 | 0-0 -0 | 0 | 0 |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
poniedziałek 22.04.2024 g. 21:40 | Sarmata Warszawa |
22.04.2024 g. 21:40
-- |
Falenica Oldboys |
piątek 26.04.2024 g. 20:00 | MKS Piaseczno |
26.04.2024 g. 20:00
-- |
Oldboje Stare Babice |
poniedziałek 22.04.2024 g. 00:00 | Mazur Radzymin |
22.04.2024 g. 00:00
-- |
Ursus Warszawa |
poniedziałek 22.04.2024 g. 20:15 | KS Raszyn |
22.04.2024 g. 20:15
-- |
Prawnicy |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
poniedziałek 15.04.2024 g. 21:30 | Prawnicy |
15.04.2024 g. 21:30
51 |
Amigos Warszawa |
poniedziałek 29.04.2024 g. 20:30 | Ursus Warszawa |
29.04.2024 g. 20:30
-- |
KS Raszyn |
poniedziałek 29.04.2024 g. 20:15 | Oldboje Stare Babice |
29.04.2024 g. 20:15
-- |
Mazur Radzymin |
poniedziałek 29.04.2024 g. 21:40 | Sarmata Warszawa |
29.04.2024 g. 21:40
-- |
MKS Piaseczno |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
piątek 10.05.2024 g. 20:00 | MKS Piaseczno |
10.05.2024 g. 20:00
-- |
Falenica Oldboys |
poniedziałek 06.05.2024 g. 00:00 | Mazur Radzymin |
06.05.2024 g. 00:00
-- |
Sarmata Warszawa |
poniedziałek 06.05.2024 g. 20:15 | KS Raszyn |
06.05.2024 g. 20:15
-- |
Oldboje Stare Babice |
środa 08.05.2024 g. 20:30 | Amigos Warszawa |
08.05.2024 g. 20:30
-- |
Ursus Warszawa |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
poniedziałek 13.05.2024 g. 20:00 | Falenica Oldboys |
13.05.2024 g. 20:00
-- |
Prawnicy |
poniedziałek 13.05.2024 g. 20:15 | Oldboje Stare Babice |
13.05.2024 g. 20:15
-- |
Amigos Warszawa |
poniedziałek 13.05.2024 g. 21:40 | Sarmata Warszawa |
13.05.2024 g. 21:40
-- |
KS Raszyn |
piątek 17.05.2024 g. 20:00 | MKS Piaseczno |
17.05.2024 g. 20:00
-- |
Mazur Radzymin |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
poniedziałek 20.05.2024 g. 20:00 | Mazur Radzymin |
20.05.2024 g. 20:00
-- |
Falenica Oldboys |
poniedziałek 20.05.2024 g. 20:15 | KS Raszyn |
20.05.2024 g. 20:15
-- |
MKS Piaseczno |
poniedziałek 20.05.2024 g. 20:30 | Amigos Warszawa |
20.05.2024 g. 20:30
-- |
Sarmata Warszawa |
niedziela 19.05.2024 g. 20:00 | Prawnicy |
19.05.2024 g. 20:00
-- |
Ursus Warszawa |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
poniedziałek 27.05.2024 g. 20:00 | Falenica Oldboys |
27.05.2024 g. 20:00
-- |
Ursus Warszawa |
poniedziałek 27.05.2024 g. 20:15 | Oldboje Stare Babice |
27.05.2024 g. 20:15
-- |
Prawnicy |
piątek 31.05.2024 g. 20:00 | MKS Piaseczno |
31.05.2024 g. 20:00
-- |
Amigos Warszawa |
poniedziałek 27.05.2024 g. 00:00 | Mazur Radzymin |
27.05.2024 g. 00:00
-- |
KS Raszyn |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
poniedziałek 03.06.2024 g. 20:15 | KS Raszyn |
03.06.2024 g. 20:15
-- |
Falenica Oldboys |
środa 05.06.2024 g. 20:30 | Amigos Warszawa |
05.06.2024 g. 20:30
-- |
Mazur Radzymin |
poniedziałek 03.06.2024 g. 00:00 | Prawnicy |
03.06.2024 g. 00:00
-- |
Sarmata Warszawa |
poniedziałek 03.06.2024 g. 20:30 | Ursus Warszawa |
03.06.2024 g. 20:30
-- |
Oldboje Stare Babice |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
poniedziałek 10.06.2024 g. 20:00 | Falenica Oldboys |
10.06.2024 g. 20:00
-- |
Oldboje Stare Babice |
poniedziałek 10.06.2024 g. 21:40 | Sarmata Warszawa |
10.06.2024 g. 21:40
-- |
Ursus Warszawa |
piątek 14.06.2024 g. 20:00 | MKS Piaseczno |
14.06.2024 g. 20:00
-- |
Prawnicy |
poniedziałek 10.06.2024 g. 20:15 | KS Raszyn |
10.06.2024 g. 20:15
-- |
Amigos Warszawa |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
środa 19.06.2024 g. 20:30 | Amigos Warszawa |
19.06.2024 g. 20:30
-- |
Falenica Oldboys |
poniedziałek 17.06.2024 g. 00:00 | Prawnicy |
17.06.2024 g. 00:00
-- |
Mazur Radzymin |
poniedziałek 17.06.2024 g. 20:30 | Ursus Warszawa |
17.06.2024 g. 20:30
-- |
MKS Piaseczno |
poniedziałek 17.06.2024 g. 20:15 | Oldboje Stare Babice |
17.06.2024 g. 20:15
-- |
Sarmata Warszawa |
* Więcej informacji o meczu po kliknięciu w wynik.
Drużyna | Pkt | W-R-P | G+ | G- | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Prawnicy | 3 | 1-0 -0 | 5 | 1 |
2 | Amigos Warszawa | 0 | 0-0 -1 | 1 | 5 |
3 | Falenica Oldboys | 0 | 0-0 -0 | 0 | 0 |
4 | Mazur Radzymin | 0 | 0-0 -0 | 0 | 0 |
5 | MKS Piaseczno | 0 | 0-0 -0 | 0 | 0 |
6 | KS Raszyn | 0 | 0-0 -0 | 0 | 0 |
7 | Oldboje Stare Babice | 0 | 0-0 -0 | 0 | 0 |
8 | Sarmata Warszawa | 0 | 0-0 -0 | 0 | 0 |
9 | Ursus Warszawa | 0 | 0-0 -0 | 0 | 0 |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
poniedziałek 22.04.2024 g. 20:15 | Jedność Żabieniec |
22.04.2024 g. 20:15
-- |
Świt Warszawa |
poniedziałek 22.04.2024 g. 19:00 | Jeziorka Prażmów |
22.04.2024 g. 19:00
-- |
FC Płochocin |
poniedziałek 22.04.2024 g. 20:00 | OKS Otwock |
22.04.2024 g. 20:00
-- |
ATC Warsaw |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
poniedziałek 29.04.2024 g. 00:00 | ATC Warsaw |
29.04.2024 g. 00:00
-- |
Jeziorka Prażmów |
poniedziałek 29.04.2024 g. 00:00 | FC Płochocin |
29.04.2024 g. 00:00
-- |
Zieloni Zielonka |
poniedziałek 29.04.2024 g. 20:15 | Jedność Żabieniec |
29.04.2024 g. 20:15
-- |
OKS Otwock |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
poniedziałek 06.05.2024 g. 19:00 | Bór Regut |
06.05.2024 g. 19:00
-- |
FC Płochocin |
wtorek 07.05.2024 g. 20:15 | Zieloni Zielonka |
07.05.2024 g. 20:15
30 |
ATC Warsaw |
poniedziałek 06.05.2024 g. 20:00 | OKS Otwock |
06.05.2024 g. 20:00
-- |
Jeziorka Prażmów |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
poniedziałek 13.05.2024 g. 19:00 | Jeziorka Prażmów |
13.05.2024 g. 19:00
-- |
Jedność Żabieniec |
poniedziałek 13.05.2024 g. 00:00 | ATC Warsaw |
13.05.2024 g. 00:00
-- |
Bór Regut |
poniedziałek 13.05.2024 g. 00:00 | FC Płochocin |
13.05.2024 g. 00:00
-- |
Świt Warszawa |
wtorek 14.05.2024 g. 20:15 | Zieloni Zielonka |
14.05.2024 g. 20:15
-- |
OKS Otwock |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
poniedziałek 20.05.2024 g. 18:00 | Świt Warszawa |
20.05.2024 g. 18:00
-- |
ATC Warsaw |
wtorek 21.05.2024 g. 20:15 | Zieloni Zielonka |
21.05.2024 g. 20:15
-- |
Jeziorka Prażmów |
poniedziałek 20.05.2024 g. 20:00 | OKS Otwock |
20.05.2024 g. 20:00
-- |
Bór Regut |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
wtorek 28.05.2024 g. 20:15 | Zieloni Zielonka |
28.05.2024 g. 20:15
-- |
Jedność Żabieniec |
poniedziałek 27.05.2024 g. 19:00 | Jeziorka Prażmów |
27.05.2024 g. 19:00
-- |
Bór Regut |
poniedziałek 27.05.2024 g. 18:00 | Świt Warszawa |
27.05.2024 g. 18:00
-- |
OKS Otwock |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
poniedziałek 03.06.2024 g. 20:15 | Jedność Żabieniec |
03.06.2024 g. 20:15
-- |
FC Płochocin |
poniedziałek 03.06.2024 g. 18:00 | Świt Warszawa |
03.06.2024 g. 18:00
-- |
Jeziorka Prażmów |
poniedziałek 03.06.2024 g. 19:00 | Zieloni Zielonka |
03.06.2024 g. 19:00
-- |
Orły Zielonka |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
poniedziałek 10.06.2024 g. 19:00 | Bór Regut |
10.06.2024 g. 19:00
-- |
Jedność Żabieniec |
wtorek 11.06.2024 g. 20:15 | Zieloni Zielonka |
11.06.2024 g. 20:15
-- |
Świt Warszawa |
poniedziałek 10.06.2024 g. 00:00 | ATC Warsaw |
10.06.2024 g. 00:00
-- |
FC Płochocin |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
poniedziałek 17.06.2024 g. 20:15 | Jedność Żabieniec |
17.06.2024 g. 20:15
-- |
ATC Warsaw |
poniedziałek 17.06.2024 g. 18:00 | Świt Warszawa |
17.06.2024 g. 18:00
-- |
Bór Regut |
poniedziałek 17.06.2024 g. 20:00 | OKS Otwock |
17.06.2024 g. 20:00
-- |
FC Płochocin |
* Więcej informacji o meczu po kliknięciu w wynik.
Drużyna | Pkt | W-R-P | G+ | G- | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Zieloni Zielonka | 3 | 1-0 -0 | 3 | 0 |
2 | ATC Warsaw | 0 | 0-0 -1 | 0 | 3 |
3 | Bór Regut | 0 | 0-0 -0 | 0 | 0 |
4 | Jedność Żabieniec | 0 | 0-0 -0 | 0 | 0 |
5 | Jeziorka Prażmów | 0 | 0-0 -0 | 0 | 0 |
6 | OKS Otwock | 0 | 0-0 -0 | 0 | 0 |
7 | Świt Warszawa | 0 | 0-0 -0 | 0 | 0 |
8 | FC Płochocin | 0 | 0-0 -0 | 0 | 0 |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
środa 03.04.2024 g. 20:30 | MOSiR Ząbki |
03.04.2024 g. 20:30
16 |
sport-active.com |
piątek 05.04.2024 g. 20:30 | Legia Warszawa |
05.04.2024 g. 20:30
-- |
Korona Warszawa |
środa 03.04.2024 g. 20:15 | Seni Bródno |
03.04.2024 g. 20:15
41 |
Agrykola Warszawa |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
piątek 12.04.2024 g. 21:30 | Legia Warszawa |
12.04.2024 g. 21:30
54 |
MOSiR Ząbki |
środa 10.04.2024 g. 19:30 | sport-active.com |
10.04.2024 g. 19:30
42 |
Seni Bródno |
czwartek 11.04.2024 g. 20:00 | Korona Warszawa |
11.04.2024 g. 20:00
112 |
Agrykola Warszawa |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
środa 17.04.2024 g. 20:30 | MOSiR Ząbki |
17.04.2024 g. 20:30
-- |
Korona Warszawa |
czwartek 18.04.2024 g. 21:00 | Agrykola Warszawa |
18.04.2024 g. 21:00
-- |
sport-active.com |
środa 17.04.2024 g. 20:00 | Seni Bródno |
17.04.2024 g. 20:00
30 |
Legia Warszawa |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
środa 24.04.2024 g. 20:30 | MOSiR Ząbki |
24.04.2024 g. 20:30
-- |
Seni Bródno |
piątek 26.04.2024 g. 20:30 | Legia Warszawa |
26.04.2024 g. 20:30
-- |
Agrykola Warszawa |
środa 24.04.2024 g. 20:00 | Korona Warszawa |
24.04.2024 g. 20:00
-- |
sport-active.com |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
środa 08.05.2024 g. 20:30 | Agrykola Warszawa |
08.05.2024 g. 20:30
-- |
MOSiR Ząbki |
środa 08.05.2024 g. 20:00 | Seni Bródno |
08.05.2024 g. 20:00
-- |
Korona Warszawa |
środa 08.05.2024 g. 00:00 | sport-active.com |
08.05.2024 g. 00:00
-- |
Legia Warszawa |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
środa 15.05.2024 g. 20:00 | sport-active.com |
15.05.2024 g. 20:00
-- |
MOSiR Ząbki |
środa 15.05.2024 g. 20:00 | Korona Warszawa |
15.05.2024 g. 20:00
-- |
Legia Warszawa |
środa 15.05.2024 g. 00:00 | Agrykola Warszawa |
15.05.2024 g. 00:00
-- |
Seni Bródno |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
środa 22.05.2024 g. 20:30 | MOSiR Ząbki |
22.05.2024 g. 20:30
-- |
Legia Warszawa |
środa 22.05.2024 g. 20:00 | Seni Bródno |
22.05.2024 g. 20:00
-- |
sport-active.com |
piątek 24.05.2024 g. 20:30 | Agrykola Warszawa |
24.05.2024 g. 20:30
-- |
Korona Warszawa |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
środa 29.05.2024 g. 00:00 | Belovia Media GmbH |
29.05.2024 g. 00:00
-- |
MOSiR Ząbki |
środa 29.05.2024 g. 20:00 | sport-active.com |
29.05.2024 g. 20:00
-- |
Agrykola Warszawa |
piątek 31.05.2024 g. 20:30 | Legia Warszawa |
31.05.2024 g. 20:30
-- |
Seni Bródno |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
środa 05.06.2024 g. 20:30 | Seni Bródno |
05.06.2024 g. 20:30
-- |
MOSiR Ząbki |
środa 05.06.2024 g. 00:00 | Agrykola Warszawa |
05.06.2024 g. 00:00
-- |
Legia Warszawa |
środa 05.06.2024 g. 00:00 | Korona Warszawa |
05.06.2024 g. 00:00
-- |
sport-active.com |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
środa 12.06.2024 g. 20:30 | MOSiR Ząbki |
12.06.2024 g. 20:30
-- |
Agrykola Warszawa |
piątek 14.06.2024 g. 00:00 | Korona Warszawa |
14.06.2024 g. 00:00
-- |
Seni Bródno |
piątek 14.06.2024 g. 20:30 | Legia Warszawa |
14.06.2024 g. 20:30
-- |
sport-active.com |
* Więcej informacji o meczu po kliknięciu w wynik.
Drużyna | Pkt | W-R-P | G+ | G- | |
---|---|---|---|---|---|
1 | sport-active.com | 6 | 2-0 -0 | 10 | 3 |
2 | Seni Bródno | 6 | 2-0 -1 | 9 | 5 |
3 | Agrykola Warszawa | 3 | 1-0 -1 | 13 | 5 |
4 | Legia Warszawa | 3 | 1-0 -1 | 5 | 7 |
5 | MOSiR Ząbki | 0 | 0-0 -2 | 5 | 11 |
6 | Korona Warszawa | 0 | 0-0 -1 | 1 | 12 |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
czwartek 04.04.2024 g. 20:15 | Cristeros |
04.04.2024 g. 20:15
33 |
Okęcie Warszawa |
piątek 05.04.2024 g. 20:00 | FC Falenica |
05.04.2024 g. 20:00
23 |
Świt Warszawa |
czwartek 04.04.2024 g. 20:15 | GKP Targówek |
04.04.2024 g. 20:15
34 |
OKS Otwock |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
środa 10.04.2024 g. 19:30 | FC Falenica |
10.04.2024 g. 19:30
63 |
Cristeros |
czwartek 11.04.2024 g. 20:15 | Okęcie Warszawa |
11.04.2024 g. 20:15
25 |
GKP Targówek |
piątek 12.04.2024 g. 18:00 | Świt Warszawa |
12.04.2024 g. 18:00
22 |
OKS Otwock |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
czwartek 18.04.2024 g. 20:15 | Cristeros |
18.04.2024 g. 20:15
04 |
Świt Warszawa |
czwartek 18.04.2024 g. 20:00 | OKS Otwock |
18.04.2024 g. 20:00
113 |
Okęcie Warszawa |
czwartek 18.04.2024 g. 20:15 | GKP Targówek |
18.04.2024 g. 20:15
18 |
FC Falenica |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
czwartek 25.04.2024 g. 20:15 | Cristeros |
25.04.2024 g. 20:15
-- |
GKP Targówek |
środa 24.04.2024 g. 20:00 | FC Falenica |
24.04.2024 g. 20:00
-- |
OKS Otwock |
środa 24.04.2024 g. 00:00 | Świt Warszawa |
24.04.2024 g. 00:00
-- |
Okęcie Warszawa |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
czwartek 09.05.2024 g. 20:00 | OKS Otwock |
09.05.2024 g. 20:00
-- |
Cristeros |
czwartek 09.05.2024 g. 20:15 | GKP Targówek |
09.05.2024 g. 20:15
-- |
Świt Warszawa |
czwartek 09.05.2024 g. 20:15 | Okęcie Warszawa |
09.05.2024 g. 20:15
-- |
FC Falenica |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
czwartek 16.05.2024 g. 20:15 | Okęcie Warszawa |
16.05.2024 g. 20:15
-- |
Cristeros |
czwartek 16.05.2024 g. 20:15 | Okęcie Warszawa |
16.05.2024 g. 20:15
-- |
OKS Otwock |
czwartek 16.05.2024 g. 20:00 | OKS Otwock |
16.05.2024 g. 20:00
-- |
GKP Targówek |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
czwartek 23.05.2024 g. 20:15 | Cristeros |
23.05.2024 g. 20:15
-- |
FC Falenica |
czwartek 23.05.2024 g. 20:15 | GKP Targówek |
23.05.2024 g. 20:15
-- |
Okęcie Warszawa |
czwartek 23.05.2024 g. 20:00 | OKS Otwock |
23.05.2024 g. 20:00
-- |
Świt Warszawa |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
środa 29.05.2024 g. 00:00 | Świt Warszawa |
29.05.2024 g. 00:00
-- |
Cristeros |
czwartek 30.05.2024 g. 20:15 | Okęcie Warszawa |
30.05.2024 g. 20:15
-- |
OKS Otwock |
środa 29.05.2024 g. 20:00 | FC Falenica |
29.05.2024 g. 20:00
-- |
GKP Targówek |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
czwartek 06.06.2024 g. 20:15 | GKP Targówek |
06.06.2024 g. 20:15
-- |
Cristeros |
czwartek 06.06.2024 g. 20:00 | OKS Otwock |
06.06.2024 g. 20:00
-- |
FC Falenica |
czwartek 06.06.2024 g. 20:15 | Okęcie Warszawa |
06.06.2024 g. 20:15
-- |
Świt Warszawa |
Dom | Goście | ||
---|---|---|---|
czwartek 13.06.2024 g. 20:15 | Cristeros |
13.06.2024 g. 20:15
-- |
OKS Otwock |
czwartek 13.06.2024 g. 00:00 | Świt Warszawa |
13.06.2024 g. 00:00
-- |
GKP Targówek |
czwartek 13.06.2024 g. 20:00 | FC Falenica |
13.06.2024 g. 20:00
-- |
Okęcie Warszawa |
* Więcej informacji o meczu po kliknięciu w wynik.
Drużyna | Pkt | W-R-P | G+ | G- | |
---|---|---|---|---|---|
1 | OKS Otwock | 7 | 2-1 -0 | 17 | 8 |
2 | Świt Warszawa | 7 | 2-1 -0 | 9 | 4 |
3 | FC Falenica | 6 | 2-0 -1 | 16 | 7 |
4 | GKP Targówek | 3 | 1-0 -2 | 9 | 14 |
5 | Cristeros | 1 | 0-1 -2 | 6 | 13 |
6 | Okęcie Warszawa | 1 | 0-1 -2 | 8 | 19 |